Історія школи

В 2020 році Школі HRM виповнюється 17 років. Хоча історія Школи почалась ще у середині 90-х в Міжнародному центрі приватизації, інвестицій і менеджмента з авторських програм викладачів і практиків. Спочатку це були короткі курси по менеджменту для керівників українських підприємств та по управлінню персоналом для спеціалістів кадрових відомств, які згодом сформували Центр розвитку менеджменту та управління людськими ресурсами Міжнародного інституту бізнесу (МІБ). Потім в 2003 році в партнерстві з Києво-Могилянською Бізнес Школою (kmbs) було засноване ТОВ "Школа Ейч-Ар-Ем" (зареєстровані торгові марки "Школа HRM" та "Київська школа менеджменту")

Ключовими довгостроковими відкритими програмами Школи стали:

За ці роки було проведено більше 500 корпоративних навчальних і консалтингових проектів для більш ніж 100 компаній. Серед випускників Школи директора по персоналу, топ-менеджери і менеджери середньої ланки, а також власники українських компаній. Випускники Школи працюють в Україні, Казахстані, Білорусі і навіть в Канаді та Катарі

Особливістю Школи є те, що її випускники стають викладачами, гест-спікерами, учасниками корпоративних проектів

Чому нас обирають:

• Практична направленість