Анна Власова

Засновник і директорка Школи HRM

Анна Власова - кандидат економічних наук; доцент; магістр бізнес-освіти Університету економіки і права Екс-ан-Прованс – Марсель, Франція [University of Economics and Law, d’Aix-Marseille, France]. Має диплом по менеджменту Європейского Фонду Розвитку Менеджменту [efmd].

Працювала в Академії Наук, Київскому національному економічному університеті (КНЕУ), Міжнародному інституті бизнесу (МІБ), Києво-Могилянскій бізнес школі (kmbs), Києвській школі економіки (kse). Приймала участь в спільних дослідженнях по менеджменту з Лондонскою Бізнес-Школою [LBS] та в учбових проектах USAID, CIDA, DANIDA та GIZ (Американської, Канадської, Датської і Німецької агенцій міжнародного розвитку); проектах Світового Банку, Фонду Державного Майна України і Національної агенції України з питань державної служби. Викладач Львівскої бізнес школи (LvBS).

Ключові сфери компетенції:

• Менеджмент: стратегічне управління; лідерство і мотивація; організаційні структури управління; прийняття управлінських рішень
  • Організаційна поведінка: особистість та сприйняття; влада, вплив, комунікації і конфлікти; норми, ролі та корпоративна культура; формування команди; вирішення проблем; організаційні зміни і організаційний розвиток
  • Управління людськими ресурсами: стратегія управління людськими ресурсами і системи управління персоналом; кадрова політика; аудит персоналу; аналіз робіт і розробка посадового профілю; пошук і відбір персоналу; оцінка виконання; системи винагороди; формування мотиваційного клімату; розвиток персоналу

Авторські програми: «Управління людськими ресурсами (HRM)», «Менеджмент: мистецтво управління (Art of Management)», «Менеджмент: навички управління (People Management або Київска школа менеджменту)», «Розвиток людських ресурсів (HRD)» – спільний проект Школи HRM і Університету Св.Томаса – Мінесота, США.

Анна Власова стажувалась з питань менеджменту і управління людськими ресурсами у провідних компаніях США, Канади, Франції, Данії.

Більше 20 років проводить програми професійного розвитку для менеджерів по управлінню людськими ресурсами і програми управлінського розвитку для власників і ТОП-менеджерів.

Анна Власова консультує більше 100 українських і міжнародних компаній різних сфер бизнесу.